fbpx
Back to top
Share

Nuk vini dot gjumë në sy? Planeti ëndrave për një gjum të shëndetshëm! MEGAFLEX Si të zhgjedh ? sleep industry iso 9001 2015 EN-ISO 9001: 2015 Planeti ëndrave për një gjum të shëndetshëm! MEGAFLEX ISO 9001:2015 sleep industry behu partner kopertine-b2b relationship B2B Relationship Planeti ëndrave për një gjum të shëndetshëm! MEGAFLEX Bashkepunim

Transport

Transport ne te gjithe Shqiperine.

Pagese

Mundesi pagese me keste.

Konsulence

Konsulence profesionale.

Made in Italy

Produkt i garantuar made in Italy.

NJIHUNI ME GAMET ME CILSORE TE DYSHEKEVE TANE. EKSPERIENCE 100% ITALIANE.

Dyshek

ZGARA PER DYSHEKE TE PRODHUARA ME MATERIALET ME TE SIGURTA, JO TOKSIKE DHE MEOPSIONE NGA ME MODERNET.

Zgara

JU VEME NE DISPOZICION CDO PAISJE PLOTESUESE PER CDO PRODUKT TUAJIN

Aksesore

I SJELLIM PRANE JUSH ME NJE SHUMELLOJSHMERI MODELESH PER TE PLOTESUAR KERKESAT E CO KLIENTI.

Jasteke

LINJA JONE E PRODUKTEVE TE DEDIKUAR PER HOTEL, SI DYSHEK, SOMMIER, JASTEK, ETJ, TE CERTIFIKUAR NGA MINISTRIA E MBROJTJES ITALIANE, ME CERTIFIKIMIN 1 IM, REZISTENT NDAJ ZJARRIT

Linja Hotel

GAMA E PRODUKTEVE PER SPITAL, NJE GAME E GJERE E CERTIFIKUAR NGA MINISTRIA E SHENDETESISE ITALIANE, ME CERTIFIKIMIN E DISPOZITAVE MJEKESORE CLASSE 1

Linja Spital

Linja Imperator

Linja e Luksit

Produktet kryesore

Partneret Tane

Shfletoni vitrinën tonë dhe shikoni produktet tona.

admin Aprile 10, 2023

Megaflex - Kujdesi për gjumin tuaj! Zgjidhni produkte ortopedike për një gjumë të shëndetshëm.

Për një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë, zgjidhni produkte ortopedike nga dyqani ynë…

Read More
Gerhard Dibra Marzo 4, 2023

Megaflex për një gjumë të shëndetshëm

Megaflex është një dyqan i specializuar në ofrimin e dyshekëve të cilësisë së lartë,…

Read More
Gerhard Dibra Aprile 23, 2022

Kujdesu per veten

Ne te gjithe kemi shume emocion kur marim nje shtepi te re, nuk dim…

Read More
Gerhard Dibra Aprile 5, 2022

Zgjedhja e dyshekut dhe rendesia e shendetit

Zgjedhja e dyshekut nuk eshte aq e leht sac duket, per sejcilin nga ne…

Read More