Klik Expo Group
Dyshek latice
me vete-rregullim te temperatures se trupit Lexo me shume
Dyshek me suste
deri ne 6000 susta individuale per nje komfort maksimal Lexo me shume

Cilesi Globale

Produktet tona jane te importuara nga firmat me te mira italiane, te njohura per cilesine e tyre ne tregun mbare boteror.

Dysheke Anti-Bakterial

Si kurre me pare vijne linjat e dyshekeve anti-bakteriale, per nje gjume sa me te shendetshem.

Pagese me keste

Mere produktin tend tani dhe paguaje me keste per 12 muaj!

Transport Falas

Ofrojme transport falas per produktet tona te kategorive dysheke dhe krevate.

Keshilla Gjumi

Sigurisht ka shume faktore qe na lejojne per te pushuar mire, duke perfshire edhe nje aktivitet te shendoshe fizik te perditshem, nje darke te lehte dhe te paket, pirja e nje sasie te mjaftueshme te ujit para se te shkojne per te fjetur etj. Por elementi i pare i rendesishem per te shmangur çrregullimet e bezdisshme gjate gjumit, nga me te zakonshmet tek me te rrallat, eshte padyshim zgjedhja e dyshekut, sipas nevojave me te pergjegjshme per karakteriin tone. Ja disa nga elementet thelbesore per te percaktuar cilesine e nje per plotesimin e enderrave tona

Me shume

Dy fjale rreth produkteve tona

Produktet tona, jane të gjitha te dizenjuar, projektuar dhe prodhuar tërësisht në Itali. Ato janë rezultat i nje përvojë të gjerë në prodhimin e dyshekëve, fale nje eksperience pothuajse gjysmë shekullore.

Prodhimi ynë është shprehje e një trashëgimie të zejtarisë, nga njohuritë teknike dhe teknologjike te trashëguara nga një brez në tjetrin, e cila e ka pasuruar përmbajtjen gjithnjë nepermjet të rejave dhe risive ne teknologji qe kanë bërë të mundur sot krijimin e produkteve të kualitetit të lartë në gjendje për të siguruar një pushim përshtatur sipas nevojave të secilit klient.

Partneret Tane:

Kerko produkt

Kontakte

MEGAFLEX

L. 14, Rr. Mikpritja Durrsake
Shkozet, Durres, Albania

Tel: +355 52 251212 
Email: info@megaflex.al

Te fundit nga Blogu