fbpx
Back to top
Share

LINJA IMPERATOR

Visualizzazione di 3 risultati

Linja Imperator e cila eshte ideuar, dizenjuar dhe ndertuar nga mjeshtrat italian per nje konfort maksimal dhe per nje gjum te shendetshem, kjo linje dyshekeh prodhohet totalisht ne menyre artizanale, cdo detaj i kuruar ne maksimum per nje imazh perfekt, per nje rehati maksimale, per nje ajerosje te vazhdueshme, per nje ergonomi te perhershme, duke menduar dhe rrespektuar ne maksimun trupin e njeriut. Plhurat e zgjedhura me kujdesin maksimal te mjeshtrave italian te patentuara dhe shume inovative si materiale, per tju ofruar maksimumin e kenaqesise ne pushimin tuaj. Cdo element i perdorur ne dyshek eshte totalisht pa konservante dhe totalisht jo-toksik.