fbpx
Back to top
Share
In stock

JORGAN I HOLLE I BARDH

Jorgan Piumino Microfiber, i pershtatshem per periudhen e pranvere – vjeshte.

Jorgan i holle i butë pranvere/vjeshte në mikrofibër me mbushje hipoalergjike që ndërthur teknologjinë e lartë me një ndjesi të shkëlqyeshme butësie, duke garantuar frymëmarrje shumë të lartë dhe mbajtje të shkëlqyeshme të mikroklimes gjatë gjumit. Jorgani bërë me pëlhure të shkëlqyeshëm, të butë dhe të leht. Materialet mikrofiber janë hipoalergjike dhe të buta në prekje, teknologjike dhe inovative në transmetimin e nxehtësisë. Duke filluar nga teknikat tradicionale dhe të përjetshme të prodhimit, jorgani i markes prezanton eksperimente të reja dhe teknologji ultra-moderne, të cilat lejojnë prodhimin e një jorgani bashkëkohor prej liri dhe në hap me trendet e modës të momentit.

Categories: , Tags: ,

Jorgan Piumino Microfiber, i pershtatshëm për periudhën e pranverës – vjeshtë.

Jorgani Piumino Microfiber është një jorgan i hollë dhe i butë për periudhën e pranverës dhe vjeshtës, i prodhuar nga mikrofibra dhe me një mbushje hipoalergjike. Kombinimi i teknologjisë së lartë dhe ndjesisë së shkëlqyeshme të butësisë siguron frymëmarrje të lartë dhe mikroklime të shkëlqyera gjatë gjumit. Pëlhura e jorganit është e shkëlqyeshme, e butë dhe e lehtë. Materialet mikrofiber janë hipoalergjike dhe të buta në prekje, dhe ofrojnë teknologji inovative për transmetimin e nxehtësisë. Duke kombinuar teknikat tradicionale me eksperimente të reja dhe teknologji ultra-moderne, jorgani i markës prezanton një dizajn bashkëkohor që ndjek trendet e modës.

Jorgani Piumino Microfiber, i prodhuar në Itali, ka karakteristikat teknike të mëposhtme:

Pëlhura është trajtuar me pjeshkë për të qenë e butë dhe tërheqëse në prekje.
Pëlhura e jashtme është mikrofibra super e butë, e përbërë nga 100% poliestër hipoalergjik me pesha prej 85g/m2.
Mbushja e brendshme është e përbërë nga 100% poliester hipoalergjik (pesha e verës).
Jorgani vjen i paketuar në një zarf transparent me dorezë dhe futje zinxhiri në një kuti të shtypur.
Rekomandohet larja në makinë në temperaturën 40 gradë Celsius, pa përdorur zbardhues, pa hekuruar dhe të thahet në mënyrë natyrale.
Përberja e jorganit të hollë përfshin një pëlhurë 100% pambuku të trashë, tërhequr me një mbushje të brendshme 100% poliester.

Jorgani Piumino Microfiber është i përshtatshëm për të krijuar një përvojë të rehatshme gjatë gjumit në periudhën e pranverës dhe vjeshtës. Rekomandohet larja e tij në temperaturën 30 gradë Celsius.

RRIGA

MULTISTRAT AHU

TELAI

HEKUR

PERFORCIME

DY SHINA NE MES

PERMAS TEK

90 X 190

PERMASA TRECEREKSH

120 X 190

PERMASA DOPIO

160 X 190

PERMASA SUPER DOPIO

180 X 200

There are no reviews yet.

Be the first to review “JORGAN I HOLLE I BARDH”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *