fbpx
Back to top
Share
In stock

JORGAN I HOLLE MICROFIBER

Jorgan Piumino Microfiber, i pershtatshem per periudhen e pranvere – vjeshte.

Jorgan i holle i butë pranvere/vjeshte në mikrofibër me mbushje hipoalergjike që ndërthur teknologjinë e lartë me një ndjesi të shkëlqyeshme butësie, duke garantuar frymëmarrje shumë të lartë dhe mbajtje të shkëlqyeshme të mikroklimes gjatë gjumit. Jorgani bërë me pëlhure të shkëlqyeshëm, të butë dhe të leht. Materialet mikrofiber janë hipoalergjike dhe të buta në prekje, teknologjike dhe inovative në transmetimin e nxehtësisë. Duke filluar nga teknikat tradicionale dhe të përjetshme të prodhimit, jorgani i markes prezanton eksperimente të reja dhe teknologji ultra-moderne, të cilat lejojnë prodhimin e një jorgani bashkëkohor prej liri dhe në hap me trendet e modës të momentit.

Categories: , Tags: ,

Jorgan Piumino Microfiber, i pershtatshëm për periudhën e pranverës – vjeshtë.

Jorgani Piumino Microfiber është një jorgan i hollë dhe i butë i përbërë nga mikrofibra, i përshtatshëm për përdorim gjatë pranverës dhe vjeshtës. Me një mbushje hipoalergjike, ky jorgan kombinon teknologjinë e lartë me një ndjesi të shkëlqyeshme të butësisë. Ai ofron frymëmarrje të lartë dhe mbajtje të shkëlqyeshme të mikroklimes gjatë gjumit. Pëlhura e jorganit është e shkëlqyeshme, e butë dhe e lehtë në prekje. Materialet mikrofiber janë hipoalergjike dhe të buta, duke siguruar transmetimin e nxehtësisë në mënyrë teknologjike dhe inovative. Ky jorgan kombinon teknikat tradicionale dhe të përjetshme të prodhimit me eksperimente të reja dhe teknologji ultra-moderne, për të krijuar një jorgan bashkëkohor që përputhet me trendet e modës të momentit.

Jorgan Piumino Microfiber, i prodhuar në Itali, ka tiparet teknike të mëposhtme:

Pëlhura e jashtme është e trajtuar me pjeshkë për të qenë më e butë në prekje.
Pëlhura e jashtme është mikrofibra super e butë, e përbërë nga 100% poliestër hipoalergjik me një peshë prej 85g/m2.
Mbushja e brendshme është e përbërë nga 100% poliester hipoalergjik (pesha e verës).
Jorgani vjen i paketuar në një zarf të shkëlqyeshëm transparent me dorezë dhe futje zinxhiri në karton të shtypur.
Rekomandohet larja në makinë në temperaturën 40 gradë Celsius, pa përdorur zbardhues, pa hekuruar dhe të thahet në mënyrë natyrale.
Perberja e jorganit të hollë përfshin një pëlhurë 100% pambuku, e trajtuar me mbushje të brendshme 100% poliester. Jorgani duhet të lahet në temperaturën 30 gradë Celsius.

Me Jorgan Piumino Microfiber, do të përfitoni nga një përvojë e këndshme dhe të ngrohtë gjatë gjumit në periudhën e pranverës dhe vjeshtës.

RRIGA

MULTISTRAT AHU

TELAI

HEKUR

PERFORCIME

DY SHINA NE MES

PERMAS TEK

90 X 190

PERMASA TRECEREKSH

120 X 190

PERMASA DOPIO

160 X 190

PERMASA SUPER DOPIO

180 X 200

There are no reviews yet.

Be the first to review “JORGAN I HOLLE MICROFIBER”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *