fbpx
Back to top
Share
In stock

LENPUR

Ky jastik është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të siguruar një gjumë të rehatshëm…

Category: Tags: ,

Ky jastik është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të siguruar një gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm për ata që vuajnë nga alergjitë. Ai ka një mbushje me fibra antialergjike dhe një pelhurë të bërë plotësisht nga lempuri.

Mbushja e jastikut përbëhet nga fibra antialergjike, të cilat janë të dizajnuara për të minimizuar reagimet alergjike gjatë gjumit. Këto fibra janë të përshtatshme për personat me ndjeshmëri të lartë ndaj alergjenëve të përbashkët, si akarët e pluhurit, polenet dhe alergjenët e tjerë. Ata ndihmojnë në ruajtjen e një mjedisi gjumi të pastër dhe të shëndetshëm.

Pelhura e jastikut është bërë plotësisht nga lempuri. Lempuri është një material natyral dhe i butë, i cili ofron një ndjesi të këndshme dhe të freskët në kontakt me lëkurën. Ajo gjithashtu ka aftësinë për të absorbuar lagështinë dhe për të ruajtur temperaturën e përshtatshme gjatë gjumit. Pelhura e lempurit siguron një ndjenjë të butë dhe luksuroze për të përjetuar një gjumë të rehatshëm.

Ky jastik ofron mbështetje të mirë për kokën dhe qafën, duke siguruar një pozicion të përkryer për gjumin tuaj. Fibra antialergjike dhe pelhura e lempurit e bëjnë atë një zgjidhje të shkëlqyeshme për të përmirësuar cilësinë e gjumit dhe për të ndihmuar në relaksimin e trupit dhe mendjes.

Përmbajtja antialergjike dhe pelhura e lempurit bëjnë këtë jastik një zgjidhje të preferuar për personat me alergji ose ata që duan të kenë një jastik të higjienizuar dhe të shëndetshëm. Jastiku ofron një përvojë të rehatshme, të freskët dhe të luksuroze gjumi, ndihmë në qetësimin e stresit dhe për të krijuar një ambient të favorshëm për relaksim dhe rikuperim.

There are no reviews yet.

Be the first to review “LENPUR”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *