fbpx
Back to top
Share
In stock

KELLEF DYSHEKU KUNDRA UJI

Kellefi i dyshekut kundra uji, rezistent ndaj depertimit te lengjeve, eshte nje zgjidhej per te gjithe.

Me nje mbrojtje prej gome (Palstike e Bute) dhe siperfaqe prej pambuku, per te mos shkaktuar irritim ne lekure

Mbulon totalisht pjesen e siperme te dyshekut tuaj, dhe anesoret e dyshekut

Këllefi i dyshekut kundër ujit është një zgjidhje e përshtatshme për të gjithë. Ky këllëf ofron një mbrojtje të përhershme ndaj depërtimit të lëngjeve dhe ujit, duke ndihmuar në ruajtjen e dyshekut tënd të pastruar dhe të freskët.

Këllëfi ka një strukturë të veçantë, me një mbrojtje prej gome (pasticike të butë) dhe një sipërfaqe prej pambuku për të parandaluar irritimin e lëkurës. Ky dizajn i veçantë siguron një ndjesi të këndshme dhe të sigurtë gjatë gjumit.

Ky këllëf mbulon totalisht pjesën e sipërme të dyshekut tuaj, duke e mbrojtur atë nga lëngjet dhe pluhurat. Pjesa anësore e këllëfit është e përbërë nga pambuku dhe poliesteri, duke ofruar një kombinim të shkëlqyeshëm të komoditetit dhe mbrojtjes.

Këllëfi i dyshekut kundër ujit është i përshtatshëm për çiftet që kanë fëmijë në shtrat, duke siguruar një mjedis të pastër dhe të sigurt për të gjithë familjen. Po ashtu, ai është i përshtatshëm për personat me aftësi të kufizuara, duke ofruar një mbrojtje shtesë dhe lehtësim në menaxhimin e përditshëm.

Gjithashtu, ky këllëf është i përshtatshëm edhe për dyshekin e fëmijës tuaj, duke e ruajtur atë nga ndotjet dhe pluhurat. Ky produkt siguron higjienën dhe kujdesin e nevojshëm për të siguruar një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm për fëmijën tuaj.

RRIGA

MULTISTRAT AHU

TELAI

HEKUR

PERFORCIME

DY SHINA NE MES

PERMAS TEK

90 X 190

PERMASA TRECEREKSH

120 X 190

PERMASA DOPIO

160 X 190

PERMASA SUPER DOPIO

180 X 200

There are no reviews yet.

Be the first to review “KELLEF DYSHEKU KUNDRA UJI”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *